فروش پردیسان

مؤید حسینی‌صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران با اشاره به ورود لکه‌های نفتی چاه‌های نفت کشور آذربایجان به سواحل استان گیلان گفت: اعضای فراکسیون محیط‌زیست و توسعه پایدار مجلس امروز (سه‌شنبه 21شهریورماه) طی نشستی به بررسی جزییات بروز لکه‌های‌ نفتی و راهکارهای حل این معضل خواهند پرداخت.


وی در ادامه با اشاره به بروز لکه‌های نفتی در دریای خزر از سکوهای نفتی متعلق به جمهوری آذربایجان افزود: با توجه به اینکه موضوع آلودگی نفتی دریای خزر موضوعی حیاتی در صیانت از سیستم اکولوژیک این دریاست، لازم است جمهوری آذربایجان نسبت به بروز این مسئله حساسیت لازم را داشته باشد و اقدامات مقتضی را هر چه سریعتر انجام دهد.
 
سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس مسئله فروش پارک پردیسان را از دیگر دستور کارهای نشست امروز این فراکسیون عنوان کرد.
 
/ 1 نظر / 19 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 669169684