راهکارهای حقوقی رویارویی با کشندقرمز در خلیج فارس-سید محمد زمان دریاباری

در پایان باید گفت اگر چه  به واسطه بارندگی های فروردین ماه1388 حجم جلبکهای قرمز ،ژله فیشها و عروس دریایی کم شده اما این آرامش پیش از طوفان است.بدانیم و آگاه باشیم که با گرم شدن بیشتر هوا و ادامه آلایندگی محیطی انسانی ، خلیج نیلگون پارس سرخ فام خواهد شد اگر به فکر نباشیم. بنابراین بر همه سازمانهای مردم نهاد بایسته و شایسته است تا زبان بریده به کنجی نشسته صم البکم نباشند .به فکر ماهی ها و گلها بوده و   قلب سبزشان   زیر بار بی خیالی و بی تفاوتی ورم نکند. آگاه باشیم که ما ،تشکلهای زیست محیطی ، به باغچه سروده فروغ تبدیل نشویم و ذهنمان از خاطرات سبز تهی نشود. با یاری یکدیگر و آگاهی رسانی به همدیگر و انجام تلاشهای علمی ،فرهنگی اگرچه با نگارش یک مقاله در خصوص مشکلات زیست محیطی ایران به ویژه منطقه ملی خلیج فارس  از  مقامهای ذیربط بخواهیم.

/ 2 نظر / 16 بازدید
روشنک شهبازی

استاد من هی میگم ما باید شاگردیتونو بکنیم شما هی بهونه بیارین ! ممنون از اطلاع رسانیتون . راستی به اون یکی وبلاگتونم سر زدم . خیلی برام جالب بود کسی که گرایش و تخصصش حقوق خصوصیه در موارد دیگه هم با علاقه کار کنه و مقاله بنویسه . با آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما و انجمن حامیان طبیعت پاک [گل]

روشنک شهبازی

نفرمایید استاد ! شرمنده می کنید با محبت هاتون . به روی چشم فردا حتما" یادآوری می کنم . در ضمن الآن توضیحات وبلاگتون رو خوندم . نمی دونستم باید روز گرامیداشت آموزگار رو خدمت شما تبریک عرض کنم .